Najčastejšie otázky

  1. Aký internet potrebujem, aby som mohol sledovať programy cez TV do vrecka?

Pre plynulé a bezproblémové sledovanie televíznych programov je, samozrejme, potrebné spoľahlivé internetové pripojenie od ktoréhokoľvek poskytovateľa s rýchlosťou aspoň 2 Mbps.

TV do vrecka je možné sledovať na akomkoľvek internetovom prehliadači.

 

  1. Ako sa môžem stať užívateľom TV do vrecka?

Pokiaľ sa chcete stať užívateľom balíka GO Standard so 40 TV stanicami, aktuálne máte možnosť prihlásiť sa na testovaciu verziu, ktorú získate zdarma na týždeň od 10.5. do 16.5.2019.

Po uplynutí testovacej doby, alebo v prípade záujmu o balík GO Komplet so 120 TV programami, môžete si službu predplatiť. Získate tak prístup vašej mobilnej televízii beu čakania, bez nutnosti podpisovať zmluvy a bez viazanosti.

 

  1. Za akých podmienok môžem získať výhodnejšiu cenu predpatného?

Na čím dlhšiu dobu si službu predplatíte, tým výhodnejšiu cenu získate. V prípade, že sa rozhodnete pre celoročné predplatné, získate až 40 dní zdarma!

 

  1. Koľko stojí aplikácia TV do vrecka pre mobilné zariadenia a kde sa dá stiahnuť?

Aplikácie, ktoré umožňujú sledovať TV vysielanie cez TV do vrecka, sú k dispozícii bezplatne a sú dostupné vo verziách pre všetky operačné systémy. Linka na miesto, kde si môžete aplikáciu stiahnuť dostanete e-mailom počas procesu registrácie.

 

  1. Ako dlho reálne trvá, kým si budem môcť pozrieť TV cez vašu službu?

Aktivácia služby prebehne do niekoľkých minút od registrácie, resp. uhradenia predplatného. Rátame so zvýšeným záujmom v čase spustenia testovacej verzie a sme na to pripravený.

 

  1. Aké funkcie má služba TV do vrecka?

Prehľadný zoznam TV staníc so zobrazením aktuálne bežiaceho programu a nasledujúceho programu.

Prehrávanie aktuálnej relácie v reálnom vysielacom čase.

Možnosť pozastaviť program, zopakovať požadovaný úsek alebo spustiť reláciu od začiatku.

Možnosť sledovať program z archívu, ktorý je uchovávaný 7 dní

Možnosť vytvoriť až 30 hodín nahrávok vybraných relácií a programov z aktuálneho vysielania, z archívu alebo možnosť naplánovať nahrávanie požadovanej relácie vopred.

 

  1. Aké sú dostupné testovacie verzie TV do vrecka?

V rámci aktuálnej kampane je možné využiť bezplatné testovanie balíka GO Standard v čase od 10.5. do 16.5. 2019.

Rôzne možnosti testovania služby budeme prinášať priebežne aj v budúcnosti.

 

  1. Môže si užívateľ sám vybrať programy, o ktoré má záujem?

V rámci aktuálnej kampane je možné testovať iba balík GO Standard. Predplatiť si môžete balíky služieb GO Standard alebo GO Komplet na dobu 1, 3, 6, alebo 12 mesiacov.

V blízkej budúcnosti bude možné k základnému balíku prikúpiť aj vybrané tematické balíky alebo si vytvoriť vlastný doplnkový balík TV programov.  

 

  1. V prípade, že si v budúcnosti budem chcieť  zmeniť alebo doplniť už predplatený balík služieb, bude to možné?

Zmeny predplatného, alebo dokúpenie služieb navyše bude možné na základe osobného dohovoru.

 

  1. V prípade, že zabudnem prihlasovacie údaje do appky, ako ich znova zistím alebo zmením?  

Obnova prístupových údajov prebieha štandardným spôsobom, prostredníctvom e-mailovej komunikácie. Po kliknutí na možnosť napr. “Zabudol som heslo” vám na e-mail alebo telefónne číslo, ktoré ste uviedli pri registrácii, bude zaslané nové heslo.

 

V prípade, že chcete TV do vrecka vyskúšať na týždeň bezplatne, kliknite na našej stránke na možnosť TESTOVAŤ ZDARMA. Otvorí sa registračný formulár, ktorý vyplníte a odošlete.

Po odoslaní formulára vám na e-mail dôjde správa potvrdzujúca, že vašu žiadosť sme obdržali. Po chvíľke dostanete ďalší e-mail, v ktorom budú uvedené presné inštrukcie ako získate prístupové údaje a ked si môžete stiahnuť aplikáciu pre vaše zariadenie.

Ku koncu testovacieho obdobia dostanete e-mail upozorňujúci na blížiace sa ukončenie služby a ponúknutá možnosť predplatného.

V prípade, že si chcete službu TV do vrecka predplatiť, kliknite na našej stránke na možnosť OBJEDNAJ alebo kliknite na takúto možnosť v e-maily, ktorý obdržíte na konci testovacieho obdobia.

Dostanete sa na stránku s ponukou našich produktov na obdobie 1, 3, 6 alebo 12 mesiacov. Vyberiete si produkt, o ktorý máte záujem. Výplnite formulár s požadovanými údajmi a po jeho odoslaní sa otvorí platobná brána, kde môžete vaše predplatné uhradiť.

Do e-mailovej stránky dostanete správu o obdržaní vašej objednávky. Nasledovať bude ďalší e-mail s konkrétnymi inštrukciami, kde si môžete siahnuť aplikáciu pre vaše zariadenie a ako i vaše prístupové meno a heslo.

Vaše prístupové údaje si neskôr môžete sami zmeniť.


Upozornenie:

Pre zriadenie prístupu k službe TV do vrecka, ako i pre prípad obnovy zabudnutého mena a hesla, je nevyhnutné uviesť váš e-mail alebo mobilné číslo. S vašimi osobnými údajmi bude zaobchádzané korektne, podľa platných pravidiel GDPR.

Vyskladajte

si u nás svoj

tv-photo na mieru

Je to jednoduché
stačí e-mail a dva kliky!


Viac informácií